SİPARİŞ VERİRKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİM?


Öncelikle üye olurken, dolduracağınız üye formunun eksiksiz ve güncel bilgiler içermesine dikkat etmeniz gerekmektedir. Siparişiniz sonrasında doğacak herhangi bir sorunda müşteri temsilcilerimiz, üyelik bilgilerinizdeki iletişim bilgilerinizden yararlanarak sizinle irtibata geçecektir. 
Siparişiniz, girmiş olduğunuz teslimat adresinize gönderilecektir. Kargo teslimatı sırasında herhangi bir sorun yaşanmaması için, adresinizi tüm detaylarıyla yazmanız gerekmektedir. 

SİPARİŞİMİ VERDİM, BUNDAN SONRA NE OLACAK?


Siparişiniz sorunsuz bir şekilde sistemimize ulaştıktan sonra, sitemize üyelik oluştururken kullandığınız e-mail adresinize tarafımızdan siparişinizin detayını belirten bir mail gönderilecektir. 
Müşteri temsilcilerimiz siparişinizi en kısa sürede sorunsuz bir şekilde size ulaştırmak üzere ürünlerinizi hazırlayacak ve kargoya verecektir. Siparişiniz elimize ulaştıktan sonra ortalama 1-3 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. . Kampanya dönemlerinde bu süre değişiklik gösterebilmektedir.
Ürününüz kargo firmasına teslim edildiğinde tarafımızdan size tekrar bir mail yollanacak ve kargo hakkında bilgilendirilmeniz sağlanacaktır.

SİPARİŞİMİN DURUMUNU NASIL TAKİP EDEBİLİRİM?


Sitemiz üzerinden vermiş olduğunuz tüm siparişleri üyelik girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfanızda bulunan siparişlerim bölümünden takip edebilirsiniz. 

SİPARİŞİMİ NASIL İPTAL EDEBİLİRİM?


Yare.com.tr 'den yapılan siparişler kargoya teslim edilmeden önce müşteri tarafından iptal edilebilir. İptal isteklerinizi [email protected]  e-posta adresine veya 0(552 )842 24 20 numaralı telefondan Online Alışveriş Yetkilisine bildirebilirsiniz. 
Teslimattan sonra yapılacak işlemler iade sınıfında değerlendirilir.  

SİPARİŞİMDE DEĞİŞİKLİK YAPABİLİR MİYİM?


Siparişiniz oluşturulduktan sonra ürün değişimi yapılamamaktadır. 

Çerez Kullanımı